KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9098202
nr 909 8202
1800-tal, Nunna med radband, 27 x 20
Kondition: slitage, skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:54:00
100 kr
250 kr
200 kr
350 kr
350 kr